Opowiem wam co sie wydarzyło…

Opowiem wam co sie wydarzyło przez 5 lat.
Kiedyś byłem #przegryw bez znajomych, bez pracy, bez doświadczenia. Jedyne co robiłem to chodziłem na studia, których nie lubiłem i które są gowno kierunkiem.

Często udzielałem się na tagu #przegryw. W wieku 22 lat przez przypadek stwierdziłem, że pójdę do baru „Pijalnia śledzia i wódki” zjeść Tatar na promocji za 4zl. W trakcie jedzenie zagadały do mnie pijane dziewczyny i zaproponowały abyśmy razem sie napili, tak tez sie stało. Potem przyszły ich koleżanki i podczas stanu upojenia poznałem moją przyszłą żonę (9/10, Nastoletnia wice miss Małopolski)

W między czasie
-skończyłem studia magisterskie,
-zostałem managerem hotelu we Wrocławiu,
-zrobiłem formę życia ( schudłem z 85kg do 65kg a następnie masę oraz rzeźbę, aktualnie 80kg i 12%bf),
-zdradziłem moją żonę na wakacjach z kumplami w Hiszpanii z hiszpanką
-zaliczyłem romans z 18 latką
-brałem narkotyki lekkie
-moja żona jest w 3 miesiącu ciąży
-zyskałem grono przyjaciół
-myśle nad własnym biznesem
-Ślub po 4 latach i 5 miesiącach zwiazku
-kupiłem Opla astre 2016r

Pamietam jak czesto na tagu użalałem sie z @PrzegrywWykopek że normickie rady nic nie dają. I wiecie co? Kobieta która poznałem w barze pokazała mi jak zostać wygrywem oraz właśnie te normickie rady jej znajomych których poznałem w międzyczasie i patrzyli na mnie z politowaniem bo szkoda im było mnie.

Taguje wszystkie tagi które pomógłby mi w wyjściu z tej choroby która tkwiła w mojej głowie, warto chociaż trochę je przejrzeć i to juz bedzie mały krok ku zwycięstwu, mam nadzieje ze ten post pomoze nie jednemu użytkownikowi.
#przegryw #stulejacontent #handjob #anime #kontenerynamleko #seks #legia #barcelona #kanalsportowy #koronawirus #pornopani #gotujzwykopem #prawo #wygryw #zdrowakobita #cycki #prawo #gielda #streetwear #ekonomia #ksiazki #seriale
#motoryzacja #modlitwa #mirkokoksy #mirkoelektronika #mirkomodlitwa #lechwalesacontent #patostreamy