Co wpisalibyście do wydarzeń…

Co wpisalibyście do wydarzeń 2022 roku na których można będzie zarobić, tak jak w 2019 było to np. zagranie na sukces cdpr xd i tesli, inwestycje w indeksy i spółki technologiczne podczas paniki w marcu 2020, potem krypto w drugiej połowie 2020 oraz memestocki w 2021? Chodzi nie tyle o inwestycje długoterminowe (np. że nieruchomości które poszły znów do przodu, czy linie lotnicze wrócą do swoich poziomów?), tylko takie pojedyncze strzały, gdyż sytuacje takie jak te opisane wyżej można było przewidzieć, albo całkowicie wiadome że nie inwestować typu coinbase na giełdzie, jeśli chciałoby się wchodzić teraz.

Co więc typujecie na rok 2022? Używam oczywiście social mediów do bycia na bieżąco z różnymi rzeczami, np. już ile do tyłu mówiło się o kolejnej fali krypto, i też już miałem w coinbase kasę wkładać, a tu się okazuje że w krótkim terminie po premierze się raczej traci… no halo, co jest więc – ipo nie spełniło oczekiwań niby? Pewnie chodziło o wyciągnięcie hajsu.

Aktualnie gorącym tematem są surowce, dały już w tym roku zarobić i wg. mnie są tym aktywem na 2022 rok.

Mam osobiście wrażenie że krypto spadnie znów na jakiś czas, i że rynek go zweryfikuje razem z ethereum przy kryzysie teraz. Będzie tak, że na tych którzy będą chcieli kupować różne rzeczy gdy będą naprawdę za grosze, będzie się patrzeć jak na szaleńców. Warto się w tym miejscu zastanowić czy kupuje się coś co się przegrzało, czy coś co wróci do lat świetności. Osobiście jeszcze jestem zainteresowany DeFi, oraz rynkami wschodzącymi. Wydaje mi się – że skoro fundusze zaczęły tak wykupować nieruchomości także w Polsce, to możemy być brani za taki rynek – i może byćt o ten sławetny przepływ kapitału do emerging markets. Ciekawy jestem bardzo jak to się potoczy, jest nadal mocno nacisk na kupowanie przez ludzi, nawet jakby się kredytowali i na 50 lat.

Pozwolę sobie zawołać osoby @MelomanBTC: @uzamkniete: @Fryderyk94: które wypowiedziały się w bliźniaczym poście w 2017. https://www.wykop.pl/wpis/23499873/co-wpisalibyscie-do-wydarzen-2017-roku-na-ktorych-/Myślę że fajne jest przypomnienie sobie tamtego czasu i zrewidowanie swoich poglądów. 😉

Plusujcie jak chcecie być wołani w 2025 roku 😉
#inwestycje #bitcoin #pieniadze #gielda #ekonomia #gielda