#anonimowemirkowyznania Po…

#anonimowemirkowyznania
Po wczorajszej orce Mentzena chciałbym jeszcze raz dodać swój stary wpis o jego POTĘŻNYM DOKTORACIE. Wrzucam z anonimowych bo po pierwsze nie mam już konta, po drugie zaczęli mi potem grozić na priv

Nigdy nie zrozumiem brędzlowania się Doktorem Mentzenem jako geniuszem ekonomicznym. Doktorat zrobił na UMK w Toruniu, którego ekonomia według rankingu Perspektywy 2019 jest 18 na 29 uczelni w Polsce, więc zapewne poziom musi być tam dosyć niski.

Jego dorobek naukowy również jest bardzo biedny. Na researchgate ma wpisane tylko 4 publikacje, z czego dwie różnią się głównie językiem. Jego wszystkie artykuły zostały opublikowane w tym samym miejscu, Acta Universitatis Nicolai Copernici, Ekonomia ( link 1, link 2 link 3 link 4 ). Same czasopismo jest bardzo mało prestiżowe, aktualnie nie jest nawet uwzględniane przez ministerstwo. Wcześniej za publikację w tym czasopiśmie dostawało się bardzo mało punktów.

Ilość cytowań jego prac jest również wyjątkowo biedna. Jego doktorat był cytowany tylko 3 razy. Do pozostałych publikacji nie udało mi się znaleźć ANI JEDNEGO CYTOWANIA.

Nie chcę tutaj podważać wiedzy ekonomicznej czy zdolności praktycznych Doktora Mentzena, jednak jego osiągnięcia naukowe mówiąc delikatnie nie zwalają z nóg. Dlatego też uważam, że ślepa wiara w jego genialny plan załatania dziury budżetowej powstałej przez likwidację niektórych podatków to zwykły wolnorynkowy populizm.

pokaż spoiler #neuropa (może was to zainteresuje) #konfederacja (może przejrzycie na oczy) #bekazprawakow #ekonomia wołam @koroluk bo wydaje się być ogarnięty, może Tobie się te informacje do czegoś przydadzą

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ae146131a2c7000b20c93d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt #polityka